Hakkımızda

Şirketimiz 1983 yılında, Fatih’te malta karşısında CANSA YANGIN dahili ticaret olarak yangın sektörüne ilk adımı atmıştır.1997 yılından bu yana BARCAN YANGIN SÖNDÜRME CİHAZLARI SAN. TİC. LTD.ŞTİ olarak hizmete devam etmektedir.    

2006 yılından bu yana İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Ayakkabıcılar sanayi sitesindeki tesislerinde TSE belgeli kuru kimyevi tozlu, hava karbonlu, köpüklü, sulu yangın söndürme cihazları üretimi yapmaktadır. Tüm cihazlarımız standartlara uygun olmaları için basınç, yorulma, çökme testlerine tabi tutulmaktadır.

Şirketimiz, 2009 yılından itibaren şirket ürün yelpazesini geliştirerek yetkili BACA TEMİZLEME ve DEMİR DOĞRAMA YAPI METAL grubu olarak da siz müşterilerimize hizmet vermeye devam etmektedir. Hizmet alanlarımız: alış veriş merkezleri, Oteller, Sanayi tesisleri, Lokanta fast food mekanları ve Konutlardır.

Yıllardan bu yana kaliteden ödün vermeyen şirket profilimiz ile her zaman sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda gelişen yurtiçi ve yurtdışı tüm yenilikleri takip ederek, kaliteli ve tecrübeli kadromuz ile sizlerin hizmetine sunmaya devam etmekteyiz.

Firmamız, yangın güvenlik teknolojisi konusunda, tecrübeli ve geniş teknik kadrosu ile; TSE, CE, standartlarına, binaların yangından korunması ile ilgili yönetmeliğe bağlı kalarak; Güvenilirlik, Kalite, Müşteri memnuniyeti, ve Ekonomik Çözüm prensibiyle, imalat, satış, projelendirme, danışmanlık, montaj, yedek parça, bakım ve servis hizmeti veren bir sanayi kuruluşudur.


HİZMETLERİMİZ

* Springler (Otomatik Yağmurlama ) Sistemleri
* Köpüklü Söndürme Sistemleri Malzeme ve Kurulum Hizmetleri
* Gazlı Söndürme Sistemleri
* Davlumbaz Söndürme Sistemleri
* Havalandırma Sistemleri Kurulum ve Projelendirme
* Yangın Söndürme Cihazları
* Yangın Dolapları Malzeme ve Uygulama Hizmetleri
* Yangın Algılama ve İhbar Sistemleri Malzeme ve Kurulum Hizmetleri
* Yangın Pompaları
* Yangın Kapıları
* Koruyucu Yangın Ekipmanları
* Acil Yönlendirme Levhaları İş güvenliği levhaları
* Acil çıkış kat tahliye planı
* Yangın merdiveni Kurulum ve Projelendirme
* İtfaiye Danışmanlığı ( Ruhsat ve İskan)
* Projelendirme
* Keşif
* Risk Analizi
* Eğitim ve Tatbikat

 TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi